Spotkania Kobiet Autentycznych
Gorzów Wielkopolski 01.06.2019 IV Edycja

FUNDACJA DLA KOBIET AUTENTYCZNYCH
zaprasza na 4 edycję wydarzenia
SPOTKANIA KOBIET AUTENTYCZNYCH
01.06.2019
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107, Gorzów Wielkopolski


"Wspieramy motywujemy pomagamy" to hasło przewodnie Fundacji dla Kobiet Autentycznych, a Spotkania Kobiet Autentycznych są doskonałym miejscem na realizację naszego hasła.

Już 1 czerwca 2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się już 4 edycja, którą rozpoczniemy niesamowitym wykładem Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej "Bądź Kobietą, którą chciałabyś spotkać!"

Sprawdzona forma wydarzenia w postaci wykładów/warsztatów oraz indywidualnych stoisk Partnerów spotyka się z dużym uznaniem uczestniczek, które w tej edycji będą mogły posłuchać wykładów z zakresu rozwoju osobistego, istocie dbania o nasze zdrowie i poznają tajniki świadomego doboru koloru.

Podczas warsztatów na temat myślenia wizualnego prowadzonymi przez Aleksandrę Kordacz dowiemy się jak rysunkiem urozmaicić naszą codzienność, natomiast o tym dlaczego ważny jest makijaż opowie nam wykwalifikowana instruktorka makijażu Nefrisa Make-up. Zapoznamy się także z tymi elementami jogi, które pomogą nam w uwalnianiu się od złych emocji.

Ponadto przez cały dzień na nasze uczestniczki będą czekali Partnerzy wydarzenia z takich dziedzin jak doradztwo zawodowe i personalne, doradcy wizerunkowi, specjaliści z zakresu zdrowia, urody i mody, a także instytucje, które pomagają stawiać pierwsze kroki we własnym biznesie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym inspirującym wydarzeniu!