logo fundacji

Spotkania Kobiet Autentycznych Gorzów Wlkp. 01.06.2019

Termin wydarzenia: 2019-06-01 od 09:00 do 17:00

W minioną sobotę, 1 czerwca 2019 roku w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się IV Spotkania Kobiet Autentycznych, których organizatorem była Fundacja dla Kobiet Autentycznych. Wydarzenie było objęte Patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa i Gazety Lubuskiej.

Spotkania odbywają się pod hasłem "Wspieramy, motywujemy, pomagamy". Adresowane są do kobiet, bez ograniczeń wiekowych. W czasie spotkań Uczestniczki biorą udział w różnorodnych wykładach i warsztatach - prowadzonych przez Prelegentki.

Wydarzenie otworzyło wstąpienie Prezes Fundacji - Renaty Gabarkiewicz, która opowiedziała o swojej drodze do autentyczności.

Główną Prelegentką była Paulina Smaszcz - Kurzajewska z inspirującym wykładem "Bądź kobietą, którą chciałabyś spotkać". Ten wykład graficznie opracowywała nasza lokalna mistrzyni rysunku, Ola Kordacz. Poprowadziła ona również warsztaty z myślenia wizualnego.

Panie mogły skorzystać z nauki makijażu, doboru kolorów, czy wziąć udział w warsztatach z jogi.

Dzięki Partnerom wydarzenia można było skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na stoiskach. Od pomiaru gęstości skóry, po zakup firan lub oryginalnych skarpetek czy skosztowanie smacznych przekąsek ;)

W trakcie trwania wydarzenia trzy uczestniczki poddały się metamorfozie. Fachowcy zadbali o zmianę wizerunku pań - od stóp do głów.

Przed zakończeniem spotkania wyłoniono cztery zwyciężczynie konkursu "Jestem autentyczna bo ..."

Konkurs polegał na dokończeniu tego zdania. Wśród wielu napisanych tekstów wyróżniono między innymi:

IV Spotkania Kobiet Autentycznych były bardzo ważnym wydarzeniem. Nie tylko dla mieszkanek Gorzowa. W podsumowaniu ankiet wypełnianych przez uczestniczki okazało się, że wydarzenie zostało zauważone przez panie z ościennych miasteczek i wsi.

To pokazuje jak ważne i potrzebne jest organizowanie takich imprez dla kobiet z naszego województwa. Motywacja i wsparcie są nieśmiertelne. Nie zmieniają się mimo świata, który pędzi, w którym coraz częściej brakuje czasu i refleksji.

Siła kobiet nie ma granic.

Zapisz się na wydarzenie

Galeria zdjęć (3)

Obraz galerii wydarzenia - nr
Obraz galerii wydarzenia - nr
Obraz galerii wydarzenia - nr